Akcesoria dla psów i kotów

Technika idzie naprzód i z każdym jej krokiem dostajemy nowe urządzenia mające na celu poprawić komfort naszego życia, efektywność wykonywanych prac. Tak jest też w przypadku akcesoriów dla zwierząt. Obecnie mamy do dyspozycji szereg ciekawych urządzeń zautomatyzowanych po to, by nas niejako odciążyć od pewnych prac. Instrumenty te możemy wykorzystać zarówno do tresury, jak i też zwykłego karmienia zwierząt. Produkty oraz informacje o nich zostały zamieszczone w sklepie internetowym Easypet.pl. Poprzez ten portal mamy również możliwość kontaktu z osobami, które pomogą wybrać jak najlepsze urządzenie w najrozsądniejszej cenie. Przykładem produktu, który bardzo uprzyjemni nam życie z domowym pupilem jest elektroniczna miska dla psa lub kota.

Zadbany pupil to szczęśliwy właściciel

Dzięki niej możemy spokojnie zostawić naszych pupili nawet na cały weekend bez obaw, że będą głodni. Miska marki PetSafe posiada dwa niezależne pojemniki na żywność. Otwierać się one mogą w przeciągu 2-48 godzin od włączenia urządzenia. Dodatkową funkcją jest możliwość programowania pojemnika każdego z osobna na dany czas. W ten sposób możemy dawkować karmę. Dzięki temu programatorowi zwierzę nie będzie miało ciągłego dostępu do pokarmu przez co nie przeje się, ani też nie będzie w późniejszym czasie głodne. Dodatkowo akcesorium to wpłynie również na świeżość pożywienia. Po otwarciu nie zepsuje się tak szybko. Innym pozytywnym aspektem tej elektronicznej miski jest brak w naszym domu, mieszkaniu przykrych zapachów spowodowanych obecnością karmy, gdyż będzie ona zamknięta prze większość czasu. Produkt zawiera certyfikat ECMA, co daje nam pewność, że jest on bezpieczny dla naszego podopiecznego.

Zasilanie odbywa się drogą bateryjną. Musimy zakupić dodatkowo baterie paluszki AA. Ponadto wkłady, w których przechowujemy żywność, możemy zmywać w zmywarce. Idąc dalej w tym kierunku, chcąc zautomatyzować karmienie zwierzaka, powinniśmy zainwestować w pojemnik na wodę dla psa i kota Platinum Drinkwell. Jest to automatyczna fontanna, która daje możliwość spożywania przez psa, czy kota świeżej wody. Urządzenie z powodzeniem będzie wykorzystywane pod naszą nieobecność. Miska jest dość masywna, co również przyczyni się do tego, że skończą się nasze problemy z zachlapaną podłogą. Posiada ona zbiornik o pojemności 5 litrów. Woda porusza się w obiegu zamkniętym i jest wielokrotnie filtrowana, co dodatkowo wpływa na jej jakość.

maj
5

Zostaw odpowiedź