Lokalizacja psa

Niedawno w sklepach z elektroniką dla psów pojawiła się absolutna nowość w postaci specjalnego oprogramowania do obroży na telefony komórkowe GSM. Owa nowość nosi nazwę Mobile Software GEODOG. Dzięki tej aplikacji możliwy jest dostęp do tych wszystkich funkcji, które to dotychczas były dostępne tylko i wyłącznie za pośrednictwem komputera – teraz natomiast można to wszystko mieć w swoim telefonie komórkowym.

W praktyce wystarczy telefon i wymienione wcześniej oprogramowanie, aby w szybki i bezbłędny sposób zlokalizować swojego psa. Powyższa oferta jest skierowana do posiadaczy telefonów Smartphone mających zainstalowany system operacyjny Windows. Dlatego też wskazane jest upewnienie się przed zakupem oprogramowania Mobile Software GEODOG czy nasz telefon komórkowy funkcjonuje w środowisku operacyjnym Windows. Zakup opisywanej tutaj aplikacji wiąże się z nabyciem licencji pozwalającej na śledzenie poczynań jednego psa.

Ważne jest również to, ażeby pies był wyposażony w odpowiednia obrożę – to jednakże żaden problem, albowiem odpowiednią obrożę kupić można w pożądanym rozmiarze w tych samych sklepach, co i oprogramowanie Mobile Software GEODOG.

sierpień
8

Zostaw odpowiedź