Smaczna woda zdrowia doda !

Fontanna Drinwell Mini Niesłychanie ważne jest picie dużej ilości wody. Już od wielu lat przekonują nas o tym medycy, naukowcy oraz osoby propagujące zdrowy styl życia. Powinna być to oczywiście woda czysta, która zawierać będzie wystarczającą ilość rozmaitych minerałów i mikroelementów. Picie wody jest bardzo ważne, ponieważ sami się z niej w większości składamy. Przez całą dobę tracimy ją z naszego organizmu i musimy ją na bieżąco uzupełniać. Szczególnie należy pamiętać o tym przy wysiłku fizycznym.

Psy i koty to także ssaki składające się w głównej mierze z wody. Ponadto są to stworzenia ruchliwe – szczególnie dotyczy to psów. Pies podczas zabawy zwiększą swą aktywność fizyczną, a co za tym idzie musi uzupełniać płyny na bieżąco. Pies jednak nie zrozumie naszych przemów na temat zdrowego trybu życia :). Musimy „podstępem” nakłonić go do picia większej ilości wody. Na pomoc przychodzą w tym wypadku fontanny Drinkwell – automatyczne pojniki dla psów.

Kto chciałby pić wodę z sierścią i śliną, która zawsze pozostaje w misce, gdy nasz pies przychodzi się napić? Raczej nie znajdą się chętni. Więc dlaczego nasz pies miałby pić taką właśnie wodę? Automatyczne pojniki Drinkwell filtrują wodę cały czas. Woda przemieszcza się w zamkniętym obiegu, który posiada dwa filtry: węglowy oraz mechaniczny. Mechaniczny filtr oczyszcza wodę z większych zabrudzeń, takich właśnie jak sierść. Natomiast filtr węglowy usuwa metaliczny posmak wody, mikro zabrudzenia, które powodują, że woda nie smakuje naszym psom. Woda w fontannie dostarczana jest naszemu psu w postaci wolno opadającego strumienia.

Drinkwell Original - Fontanna dla psów i kotówFontanny Drinkwell występują w trzech różnych rozmiarach, które odznaczają się zróżnicowaną pojemnością. Dla przykładu fontanna Mini dedykowana jest małym psom i kotom. Posiada zbiornik o pojemności 1,2 litra, w związku z czym nie zajmuje też dużo miejsca i nadaje się do małego mieszkania. Dla potrzebujących nieco większego pojnika proponuję fontannę Original – pojemność 1,5 litra, więc gabaryty pojnika bardzo się nie zwiększają, a jest to dodatkowe 300 ml.

Posiadaczom większych psów, bądź osobom, które po prostu wychodzą na długo z domu i muszą zostawić swoim pupilom większy zapas wody proponujemy fontannę Platinum. Jak sama nazwa wskazuje jest to produkt już z gatunku premium, wyposażona w dodatkowym zbiornik – właśnie o pojemności 5 litrów. Fontanny jak i wymienne filtry do nich kupisz w sklepie ABCtresury oraz Tresura-Psa.

sie
8

Zostaw odpowiedź